Rezervace tenisových kurtů

Rezervace a kontakt

ONLINE REZERVACE


+420 606 200 429 (Recepce)


+420 602 239 091 (Správce)


info@tjloko-plzen.cz

 

Přednostní právo rezervace dvorců

  • 1. Tréninkové středisko mládeže
  • 2. Členové, sponzoři a partneři
  • 3. Předplatitelé
  • 4. Ostatní
 

Ceník

Aktuální ceny pronájmu kurtů najdete na www stránkách Sportovního areálu TJ Lokomotiva Plzeň:

Obsazení dvorce

Dvorec je nutné obsadit nejpozději do pěti minut po začátku rezervované hodiny. Pokud po uplynutí této doby nebude dvorec obsazen, může být hodina nabídnuta dalšímu zájemci, a to bez ohledu o jakou rezervaci se jedná (sponzorská, partnerská, členská).

Jakékoliv rezervace, které nebudou využívány, budou ze systému vymazány a nabídnuty dalším zájemcům.

Tenisová obuv

Na antukové dvorce je povoleno nosit pouze specializovanou tenisovou obuv, které nepoškozuje (nerozrývá) povrch dvorců. Do pevné haly je zakázáno nosit obuv určenou pro antukové hraní. Nebude-li mít hráč správnou tenisovou obuv, nebude mu umožněn vstup na dvorec. Při opakovaném použití nevhodné obuvi hrozí hráči pokuta ve výši 300,- Kč, nebo zákaz vstupu do tenisového oddílu.

Údržba dvorce

Před zahájením hry, pokud je to potřeba, se dvorec nakropí. Po ukončení hry je nutno dvorec upravit. Nejdříve se použije hrablo, kterým se srovnají větší nerovnosti, například po skluzech. Poté se použije síťovačka nebo koště, kterými se dvorec zamete. Dvorec se zametá podélně nebo příčně, nikoliv do kruhu. Údržbu dělejte s předstihem, aby úprava dvorce nezasahovala do následující hodiny.