V sobotu 19.9. se na našich kurtech uskutečnil poslední díl letošní série turnajů v babytenise a v minitenise. Nejlepší domácí babytenisté hráli ve stejný den finále MČR a tak bylo finále v režii pražských hráčů. Minitenis ovládl Jára Haišman, když ve finále porazil taktéž domácí hráčku Nelu Krystkovou.

Turnaje se zúčastnilo 32 babytenistů a 20 minitenistů. Mezi babytenisty skončil z domácích hráčů nejlépe Kuba Altschul. Kuba vyhrál soutěž útěchy a skončil na celkovém pátém místě. Ve finále hlavní soutěže porazila Sára Drábová (SK HAMR) Filipa Wollnera (I. ČLTK Praha) 7:5.

Minitenis ovládli domácí hráči, když trio domácích Nela Krystková, Jára Haišman a Tobík Trejbal v semifinále doplnila Anička Pechová (TK Zdice). Anička v semifinále nestačila na Járu a Tobík překvapivě vypadl s Nelou, která se tak dostala poprvé až do finále. Ve finále pak byl úspěšnější Jára po výsledku 10:1, 10:5.