V Klatovech uspořádali na konci letní sezony turnaj starších žáků. Karel Mareš vybojoval 1. místo v singlu a 2. místo v deblu

Kája jako druhý nasazený obhajoval v Klatovech přes měsíc staré turnajové vítězství. Hned na úvod ho čekal Adam Novotný, s kterým na předešlých dvou turnajích prohrál. Kája ale ukázal, že v Klatovech se mu daří a soupeře porazil 6:2, 6:2. Semifinálový zápas s Matějem Kořánem nabídl zajímavé zvraty, když první set vyhrál Kája 6:0, ovšem druhý set stejným poměrem prohrál. O vítězi tedy musel rozhodnout supertiebreak, který se Kája zkušeně pohlídal a postoupil do finále. Tam si bez problémů poradil se svým deblovým kolegou Štěpánem Kortusem.
Ve čtyřhře Kája se Štěpánem prošli do finále a tam po neuvěřitelné bitvě prohráli 7:6, 7:6 a obsadili tak druhé místo.